Hakkımızda

“Yüksek ürün kalitesini çok uygun fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunmayı hedefleyen, dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla piyasaya yön veren LadyMelex markalı ürünleri üreten, üretirken uyguladığı maliyet yöntemi ile ürün kalitesini düşürmeyen, bu alanda önemli mesafeler katetmiş bir firmayız.”

GEÇMİŞİMİZ

Kalite, beğeni, güven…

Büyük bir müşteri ilgisiyle karşılaşan “LadyMelex” markamız, geniş kesimlere ulaşmak için perakende satışını Türkiye’nin en büyük pazar yeri olan Trendyol.com’da yapmaktadır.
LadyMelex olarak, yurtiçi sektörel deneyimimizi yurtdışı toptan satış tecrübemiz ile zenginleştirdik,

0

MUTLU MÜŞTERİ EDİNDİK

yüksek kalite ve standartlarda katma değerli ürünlerimizle 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaya başladık.

2020

Hikayemiz…

LadyMelex Tekstil 2020 yılının Mayıs ayında küçük bir bütçeyle çok büyük bir marka olma yolunda ilk adımlarını atmak için yola çıktık.

Ne satılabilir diye düşünürken, araştırmalar sonucu pijama satmaya karar veren firmamız 2020 yılı Mayıs ayında Trendyol.com’da pijama satmaya başladık.

2020 Temmuz ayına kadar pijama satışı gerçekleştiren firmamıza yeni ürünler eklemek gerektiğini biliyor ve araştırmaları bu yönlü devam ettiriyorduk. Araştırmalarımız sonucu külot sektörünede dahil olmamız, külot ihtiyaçlarına çözüm sunmamız gerektiğine karar verdik.

2020 yılının Ağustos ayında “LadyMelex” Markamızın patentini tescil ettirmemizle birlikte “LadyMelex – Külot” ürünlerinin üretimi için düğmeye basan firmamız, ürettirdiği ürünleri Trendyol.com’da satışa hazır hale getirerek, satış için start verdi.

Kısa bir sürede ürün gamımızı genişletip, müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirledik, klasik külotların satışını farklı kombinler haline getirdik ve daha fazla mutlu müşteriye ulaştık.

İhtiyaçları karşılamayı sürdürülebilir hale getirdik ve şimdi binlerce mutlu müşteriye, binlerce güzel yorum ve çok özenli bir ekiple yolumuza devam etmekteyiz.

2022 Ocak ayından itibaren ürünlerimizi 20’den fazla ülkede daha fazla mutlu müşteriyle buluşturmaktayız.

Geleceğimiz

Kaliteli, ekonomik, sürdürülebilir…

Sürdürülebilir kalite ve daimi müşteri memnuniyetini kaybetmeden, kalite, beğeni ve güven odaklı satış yapmaya devam ederek,

0

FARKLI ÜLKEDE

daha fazla ``Mutlu Müşteri`` hedefimize ulaşmak...

Temel Değerlerimiz

Kaliteli, ekonomik, sürdürülebilir ürünler üretmek.