Language

İade ve İade Politikası

İade ve iade politikamız 7 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 7 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.
İadeye hak kazanabilmek için, ürünlerin kullanılmamış ve aldığınızla aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.
İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.
Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır: Teslimattan sonra 7 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün.

 

Geri ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.
Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve belirli bir gün içerisinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak kredi uygulanacaktır.

 

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.
Ardından bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme yapılmadan önce genellikle bir işlem süresi vardır.
Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız lütfen info@ladymelex.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 

Satış öğeleri

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir.

 

Takaslar

Ürünleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmek isterseniz info@ladymelex.com adresine e-posta göndererek bilgi veriniz. Ürününüzü Güneştepe Mah. Fener Sk. No: 27A, 34164 Güngören/İstanbul-Türkiye adresine kargo ile gönderiniz. (Karga ücreti size ait olacaktır)

 

Nakliye iadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamanız gerekmektedir: Güneştepe Mah. Fener Sk. No: 27A, 34164 Güngören/İstanbul-Türkiye. ürünlerinizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşma süresi değişebilir. Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
İade ve iade ile ilgili sorularınız için info@ladymelex.com adresinden bize ulaşın.

Para Birimi Seçiniz