SSS

En sık sorulan sorular

Uluslararası SSS

Kuveyt Türk Katılım Bankası, alışveriş yapan müşterilerimize ladymelex.com üzerinden ürün fiyatlarını, nakliye ve işlem maliyetlerini, mümkün olan en düşük garantili toplam sipariş tutarını sunmamızı sağlayan güvenilir bir bankadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası, bizden güvenle alışveriş yapabilmeniz için müşterilerimize mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmamızı sağlamaktadır.

Web sitemiz, uluslararası bir yerden alışveriş yaptığınızı tanır. Ayrıca, gönderim hedefinizi ve tercih ettiğiniz para birimini seçmek için cep telefonunuzdaki ana menümüzün üst kısmındaki veya masaüstü tarayıcınızın sağ üst köşesindeki bayrağa tıklayabilirsiniz. Tüm fiyatlar otomatik olarak seçtiğiniz para birimine çevrilecektir.

Çantanıza öğeler ekleyerek ve ardından ödeme düğmesine tıklayarak normalde yaptığınız gibi web sitemizden alışveriş yapın. Satın aldığınız malları, seçtiğiniz uluslararası varış noktasına tüm nakliye ve taşıma masraflarını ve tüm geçerli vergileri ve vergileri içeren toplam işlem tutarını seçtiğiniz para biriminde hesaplayacak ve görüntüleyeceğiz.

Nakliye maliyetleriniz, seçtiğiniz hizmet düzeyine (örn. standart veya hızlandırılmış nakliye), ürün sayınıza, öğelerinizin ağırlığına, seçtiğiniz varış bölgesine, geçerli vergi ve vergilere bağlıdır.

Size kolaylık sağlamak için T/T, Visa, Mastercard kabul ediyoruz.

Faturanız siparişinizin onaylanması sonrası çıkış anında kesilecektir. Faturanızın bir kopyası ürünlerle birlikte gönderilecektir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde takip bilgilerini içeren bir e-posta alacaksınız. Paketleri sipariş geçmişinizden de takip edebilirsiniz.

Evet. İade talimatları paketinizle birlikte verilmektedir.

Nakliye Seçenekleri ve Ücretleri

Kapınıza kadar Sürat Kargo ile gönderiyoruz. Bu ürünleri yalnızca Standart teslimat yoluyla gönderebiliriz. Standart teslimat için ek bir varış süresi gerektirdiğini lütfen unutmayın. Farklı gönderim seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

Kayıtlı bir kullanıcıysanız ve oturum açtıysanız, evet. Sizin için kaydettiğimiz mevcut adres, Ödeme işleminin 2. Adımında otomatik olarak görünecektir. Şu anda herhangi bir revizyon yapabilecek veya farklı bir “Gönderim” adresi girebileceksiniz.

Gönderim adresiniz, siparişinizin gönderilmesini istediğiniz yerdir; fatura adresiniz, vergi levhasının üzerinde yazan bilgileri içeren adrestir.

Teslimatlar Sürat Kargo aracılığıyla 4-10 iş günü içinde ulaşır.

Lütfen unutmayın: “İş günü”, tatiller hariç Pazartesi-Cuma arası anlamına gelir. Cuma günleri talep edilen Ertesi Gün Cumartesi varış için uygun değildir.

Maalesef, uluslararası teslimat için izleme mevcut değildir.

Vergiler, siparişin “gönderim” adresine bağlıdır.

Paketiniz ülkenize ulaştığında alınan ithalat vergilerine ve vergilere tabidir. Gümrük politikaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen ülkenizin yerel gümrük idaresi ile iletişime geçin.

İletişim

Hala sorularınız mı var?